Polityka prywatności

Chronimy Twoją prywatność

Dane osobowe podane w formularzu zgłoszeniowym Konkursu (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu, nie są udostępniane żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Służą one tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy nami.

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (FPAKE)Nota prawna

Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (FPAKE) oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów Strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych na Stronie do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody FPAKE, jest zabronione.

FPAKE zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

FPAKE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności FPAKE, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie.

W celu uzyskania zgody należy skontaktować się z:

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162 lokal 150
02-554 Warszawa
tel. (22) 646 61 42
e-mail: biuro@fundacja.edu.pl